Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Chciałeś kiedyś wcielić się w magiczną, fantastyczną postać? Tutaj możesz!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
! Przypominam, że każdy Użytkownik jest zobowiązany uprzedzać administrację o swojej nieobecności. !

 

 ~~Peron 2~~

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Shiroya

Shiroya


Liczba postów : 35
PUNKTY Usera : 4049
Join date : 05/06/2013

~~Peron 2~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ~~Peron 2~~   ~~Peron 2~~ - Page 2 EmptyPią Gru 27, 2013 6:32 pm

Shiroya patrzyła na jego gesty i ruchy. Kiedy oznajmił, że go zabije zmarszczyła brwi.
-Słuchaj... Byłam tu i wszystko widziałam. Ten pies zaatakował bez powodu. Może słabo znasz swoich towarzyszy skoro tak twierdzisz? Nie zamierzam się w to mieszać. Nie wydam go, bo uratował mi życie mimo iż był cholernie wredny.- powiedziała po czym omiotła spojrzeniem cały peron. Westchnęła cicho i przeczesała swoje długie białe włosy.
-Przykro mi z powodu tego psa, ale to co się stało to się nie odstanie. A teraz przepraszam, ale muszę iść. Cześć.- odparła po czym użyła swojej wampirzej szybkości i wyszła z peronu. Kiedy była na zewnątrz niebo stało się zupełnie czarne. Westchnęła cicho po czym zaczęła iść ulicą.

z/t
Powrót do góry Go down
 
~~Peron 2~~
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ~~Peron 1 ~~
» ~~Peron 3~~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Fabuła :: Podziemna stacja metra-
Skocz do: