Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Chciałeś kiedyś wcielić się w magiczną, fantastyczną postać? Tutaj możesz!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
! Przypominam, że każdy Użytkownik jest zobowiązany uprzedzać administrację o swojej nieobecności. !

 

 Co Was ostatnio tak mało?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Masato

Masato


Liczba postów : 50
PUNKTY Usera : 4070
Join date : 05/06/2013

Co Was ostatnio tak mało?  Empty
PisanieTemat: Co Was ostatnio tak mało?    Co Was ostatnio tak mało?  EmptyPią Wrz 06, 2013 2:52 pm

Temat ten założyłem, ponieważ nie chciało mi się już pisać na czołówce strony. Wydaje mi się, że czytacie nowe posty w tematach poza fabułą, gdy jesteście na forum. Mam nadzieję...
No to mam pytanko: Co tak ostatnio nie wchodzicie na forum? Kminię, szkoła itp, ale chyba można znaleść raz na dwa-trzy dni parę minut, bo chociaż odpisać na posta.
No to jak? Jest jakaś szansa, że dam radę przywrócić Was na forum?
Powrót do góry Go down
Sukeru

Sukeru


Liczba postów : 40
PUNKTY Usera : 3964
Join date : 16/08/2013

Co Was ostatnio tak mało?  Empty
PisanieTemat: Re: Co Was ostatnio tak mało?    Co Was ostatnio tak mało?  EmptySob Wrz 07, 2013 1:46 pm

Ja tam wchodzę w miarę regularnie Razz Ostatnio może rzadziej bo nowa szkola itp... a poza tym czekam na posta Haruki xP
Powrót do góry Go down
Haruka

Haruka


Liczba postów : 65
PUNKTY Usera : 3997
Join date : 10/08/2013
Age : 29
Skąd : Pomorskie

Co Was ostatnio tak mało?  Empty
PisanieTemat: Re: Co Was ostatnio tak mało?    Co Was ostatnio tak mało?  EmptyNie Wrz 08, 2013 8:45 pm

Ja się zgadzam 100% z Sunkeru , bo również czekam na jej post xD a zaglądam tutaj przynajmniej raz dziennie.
Powrót do góry Go down
Shintaro

Shintaro


Liczba postów : 30
PUNKTY Usera : 3968
Join date : 31/07/2013

Co Was ostatnio tak mało?  Empty
PisanieTemat: Re: Co Was ostatnio tak mało?    Co Was ostatnio tak mało?  EmptyPon Wrz 09, 2013 11:59 am

Ja tam wchodzę raz na dwa dni, ponieważ i tak nie mam tu nic do roboty dopuki Shiroya mi nie odpisze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co Was ostatnio tak mało?  Empty
PisanieTemat: Re: Co Was ostatnio tak mało?    Co Was ostatnio tak mało?  Empty

Powrót do góry Go down
 
Co Was ostatnio tak mało?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Dział organizacyjny-
Skocz do: