Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Chciałeś kiedyś wcielić się w magiczną, fantastyczną postać? Tutaj możesz!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
! Przypominam, że każdy Użytkownik jest zobowiązany uprzedzać administrację o swojej nieobecności. !

 

 Plac przed blokiem

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySob Cze 29, 2013 1:34 pm

Plac jest tak samo zaniedbany jak całe osiedle. Chodniki obłożone są szarą kostką. Przed blokiem jest parę "mini ogrógków", w których pierwotnie miały rosnąć drzewa, krzewy i kolorowe kwiaty, jednak znaczna część z tych roślin pousychała. Po ściętych drzewach (były skargi, że zasłaniają widok z okien) zostały tylko resztki pni wystających z suchej ziemi. Jednak można jeszcze znaleść tu parę roślin np. koniczynki, kilka ździebł trawy itp. Ale one również nie pożyją długo. Tych "ogródkoów" jest pięć. Każdy otacza biały, półmetrowy murek. Tylko jeden "ogródek" jest w miarę zadbany. Jest wielkości 1x2m i zajmuje się nim jeden z mieszkańców (Atsuya). Gleba jest prawie zawsze wilgotna, rośnie tam niewielkie drzewko bonsai, oraz kilka różnokolorowych kwiatów.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySob Cze 29, 2013 4:22 pm

Stabilizując krótki lot szybko wylądował obok mężyczyzny i dziewczynki. Stanął za plecami napastnika i złapał go za rękę.
- Śmiesz podnosić rękę na niewinne dziecko? Karygodne - mówił gniewnie do faceta. Gniew wziął górę nad Atsuyą. Ale musiał się opanować. Spokojnie, spokojnie - powtarzał sobie. Jako anioł nie może pozwolić sobie na nienawiść do bliźniego. Jednak przemoc wobec dzieci wzbudzała w chłopaku prawdziwy gniew.
Powrót do góry Go down
Game Master

Game Master


Liczba postów : 20
PUNKTY Usera : 3977
Join date : 27/06/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyPią Lip 05, 2013 2:27 pm

Dziewczynka, kiedy zorientowała się, że mężczyzna próbuje ją uderzyć zacisnęła mocno powieki i zasłoniła się rękami. Kiedy nic nie nie stało otworzyła oczy. Zobaczyła chłopaka o długich blond włosach, który trzymał pijaka za rękę, z tyłu wyrastały mu śnieżnobiałe skrzydła.
- To nie jest twoja sprawa ty pieprzony gówniarzu! Cholera zostaw mnie! - krzyknął i zamachnął się butelką, która była w połowie pęknięta.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyPią Lip 05, 2013 2:43 pm

Widząc, że facet bierze zamach, by go uderzyć puścił jego rękę i cofnął się o krok. Jednak zauważył to sekundę za późno i pijak zranił go ostrzem pękniętego szkła w dłoń. - Może to i nie moja sprawa, ale nie będe na to obojętny - odparł. Nie zauważył rany. Szczerze mówiąc nie do końca przemyślał to, co zrobi. Przez klilka uderzeń serca myślał nad tym, jak to miałoby się potoczyć dalej. Nie mógł nic zrobić mężczyźnie. O nie, nigdy nie zada rany innej osobie. Naszła go szybka myśl: ucieczka. Szybko podszedł do dziewczynki, złapał ją w pasie i zamachał skrzydłami. Od razu unieśli sie na kilka metrów. Wciąż unosił się ku górze. Wtedy zdał sobie sprawę, że zobaczą go ludzie. Lekko spanikował, przzez co stracił kontrolę nad lotem. Spadli o kilka metrów, jednak opanował się w końcu i zrównał lot. Ponownie się unosili. W kilka sekund znaleźli się na dachu bloku.
Powrót do góry Go down
Game Master

Game Master


Liczba postów : 20
PUNKTY Usera : 3977
Join date : 27/06/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyNie Lip 07, 2013 10:58 am

Kiedy złapałeś bezbronną 10-latkę ona wrzasnęła, ale później o dziwo uspokoiła się i przestała płakać. Spojrzała na ciebie swoimi dużymi brązowymi oczami i wtuliła się w ciebie zaciskając powieki. Później, gdy wylądowałeś puściła się ciebie i stanęła na własnych nogach. Otrzepała swoją pomarańczową sukienkę, która była cała brudna. Na rękach i nogach miała liczne siniaki, a obok oka ranę, która lekko krwawiła. Milczała. Mimo wszystko bała się nieznanego chłopaka. Nie wiedziała czy może mu ufać. Popatrzyła na niego ze strachem w oczach i cofnęła się krok w tył.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyNie Lip 07, 2013 1:41 pm

Spojrzał w dół w poszukiwaniu pijaka, ale on już zniknął. Atsuya westchnął w ulgą. Odwrócił się do dziewczynki. - W porządku? - spytał i nagle uświadomił sobie, że nie tylko mężczyzny powinien się obawiać. Mała teraz również wiedziała kim jest Atsuya. Ściągnął skrzydła i po chwili zniknęły. W bluzce świeciły dwia podłóżne rozdarcia - ślady po skrzydłach. Przyjrzał sie lepiej dziewczynce. W oczach miała strach. I wtedy zobaczył liczne rany na jej ciele. Siniaki i krew. Rana pod okiem była świerza, ale niektóre siniaki wyglądały na starsze, co oznaczało, że nie pierwszy raz była bita. - Nie bój się mnie - wyszeptał do niej, gdy się cofnęła. Może to nie była specjalnie uspokajająca wypowiedź, ale zawsze coś. Zrobił krok ku niej, ale ta znów sie cofnęła. Postanowił nie naciskać. - Boli cię? Mogę opatrzeć twoje rany. Jak masz na imię? Ja jestem Atsuya - Przedstawił się z nadzieją, że to ośmieli dziewczynkę. Ukucnął i czekał, aż mała sama podejdzie.
Powrót do góry Go down
Game Master

Game Master


Liczba postów : 20
PUNKTY Usera : 3977
Join date : 27/06/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyPią Lip 26, 2013 1:02 pm

Przez parę minut dziewczynka stała nie ruchomo. Jednak po chwili podeszła do blondwłosego, jednak nie za blisko.
- Jestem Yui - odparła, kiedy chłopak się przedstawił. Lecz, gdy zapytał czy jej rany ją bolą nie odpowiedziała. Wstydziła się tego wszystkiego.
- Czy... Czy pan jest aniołem? - spytała oddalając się od tematu ran.
Powrót do góry Go down
Noritada

Noritada


Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3955
Join date : 08/07/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySob Lip 27, 2013 11:19 am

Siedział znudzony na dachu budynku i obserwował wszystko i wszystkich z góry. W cieniu nikt nie mógł go widzieć, a jako iż nie przepadał za słońcem to było mu tu całkiem wygodnie. Nie miał dziś ochoty na nic, nagle usłyszał jakieś krzyki i zbliżył się do krawędzi patrząc co się tam dzieje. Dzięki zdolnością jakie posiadał będąc wampirem mógł dokładnie widzieć i słyszeć co się tam dzieje. Od razu wyczuł anioła, ale nie miał zamiaru się wtrącać, dalej sobie posiedzi i poleniuchuje. Wrócił na swoje miejsce, naciągając na głowę kaptur czarnej bluzy i przymknął oczy. Mimo iż było ciepło to jemu było jak zawsze chłodno. W sumie jakieś plusy, nigdy za życia nie lubił upałów, a teraz mógłby robić za lodówkę. Już niemal usypiał kiedy nagle usłyszał trzepot skrzydeł. Otworzył powoli oczy i jego oczom ukazał się anioł razem z jakimś dzieckiem. Przejechał po nich wzrokiem, a jego oczy zatrzymały się na ranie dziewczynki. Nie zareagował, ale jego kły nieznacznie wydłużyły się, postanowił jednak nadal siedzieć w cieniu i nie wychylać.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySob Lip 27, 2013 12:56 pm

- Ładne imię - powiedział z uśmiechem. Nagle poczuł jakąś dziwną aurę. Lekko sie rozejrzał, ale nikogo z początku nie zauważył. Powrócił wzrokiem na Yui. Gdy zadała mu pytanie nie odpowiedział od razu. Ale przecież... dziewczynka widziała jego skrzydła. Nie dało się ukryć jego natury. - Tak.. jestem aniołem - odparł w końcu cicho. - Ale niech to będzie nasza tajemnica, dobrze? - zaproponował kładąc palec na ustach. - Może pójdziemy do mnie? Opatrzę ci rany - zasugerował. Jednak silna nieznana aura nie dawał amu spokoju. Stanął na równe nogi i ponownie się rozejrzał. Wtedy go zobaczył. Postać w kapturze siedzącą w cieniu i obserwującą ich.
Powrót do góry Go down
Noritada

Noritada


Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3955
Join date : 08/07/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySob Lip 27, 2013 3:53 pm

Spojrzał wprost w oczy chłopaka kiedy ten w końcu go zauważył. Postanowił nie grać tego złego i ściągnął kaptur wychodząc z cienia. Czekłał na reakcję chłopaka bo przecież nie był pewny, że chłopak wie o tym, że Nori jest wampirem. Nie chciał ich straszyć, a więc nie przyjął żadnej dziwnej czy przerażającej miny. Jego twarz była zupełnie bez wyrazu. Zbliżył się do dziecka i delikatnie polizał ranę dziewczynki patrząc jak ta się goi i przy okazji smakując jej krwi. Nie odzywał się, nie czuł zwyczajnie takiej potrzeby. Oblizał wargi, na których została drobinka krwi.
-Już nie powinno boleć- odezwał się w końcu i słowa te skierował do dziewczynki.
Powrót do góry Go down
Game Master

Game Master


Liczba postów : 20
PUNKTY Usera : 3977
Join date : 27/06/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyWto Lip 30, 2013 3:09 pm

Dziewczynka kiwnęła lekko głową. Pierwszy raz będzie miała tajemnicę. Na pewno nikomu nie powie. Kiedy zobaczyła, że Atsuya się rozgląda zaniepokoiło ją to. Po chwili spostrzegła faceta wyłaniającego się z cienia. Wyglądał trochę strasznie. Gdy zbliżył się do małej Yui ona spojrzała w jego oczy, a potem wzdrygnęła się lekko czując jego język na swojej ranie.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyWto Lip 30, 2013 3:43 pm

Uważnie obserwował ruchy obcego. Atsuya wyczówał od niego silną i.. nietypową aurę. Nie był pewny, co to była za aura, ale wydawało mu się, że nie wróży nic dobrego. Nie zareagował, gdy mężczyzna zaczął iść w jego stronę. Atsuya zastanawiał się, kim on jest? Napewno nie człowiekiem... Gdy ten nagle polizał ranę Yui Atsuya już wiedział, kim jest obcy. Rana się zagoiła, ale chłopak jakoś nie mógł uwierzyć, że obcy chciał zrobić coś dla Yui. Wydawało mu się, że nieznajomy coś kombinuje. - Zostaw ją - powiedział w końcu. - Czego chcesz?
Powrót do góry Go down
Noritada

Noritada


Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3955
Join date : 08/07/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyWto Lip 30, 2013 8:01 pm

Noritada od razu wyczuł, że dziecko się go boi, nigdy nie rozumiał czemu, przecież był taki niegroźny. No cóż nie licząc kilku akcji,w których brał udział i powybijał kilka...ekhm, pomińmy to. Przeniósł wzrok swoich krwiście czerwonych oczu na chłopaka i zmrużył je, co mogło wyglądać groźnie, kiedy usłyszał słowa, a po chwili pytanie jak się już domyślił po jego aurze anioła. Odsunął się nieco od dziecka aby nie wzbudzać podejrzeń i narzucił znów na głowę kaptur. Nie przepadał za słońcem, a dziś grzało niemiłosiernie.
-Czego chcę?- powtórzył chłodnych tonem. Uśmiechnął się lekko co u niego wyglądało nieco dziwnie, w końcu nie zawsze się uśmiecha.
-Ależ niczego od was nie żądam, ani tym bardziej chcę. Pomogłem małej pozbyć się źle wyglądającej rany, a przy tym skosztowałem jej wybornej krwi, czegoż mógłbym chcieć więcej? Poza tym to ty przypatrywałeś mi się kiedy siedziałem sobie grzecznie w cieniu, a jako iż nie chciałem wyjść na jakiegoś świrusa co się skrada w cieniu to wyszedłem aby was nie straszyć, choć muszę przyznać, że w cieniu jest o wiele chłodniej i przyjemniej- skończył swój wywód i znów posłał ten dziwny aczkolwiek miły dla oka uśmiech.
Powrót do góry Go down
Game Master

Game Master


Liczba postów : 20
PUNKTY Usera : 3977
Join date : 27/06/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyCzw Sie 01, 2013 9:34 am

Słońce wznosiło się coraz wyżej, dlatego robiło się bardzo gorąco. Zwłaszcza na dachu, który nagrzewał się od tej złotej gwiazdy. Dziewczynka po usłyszeniu słów chłopaka dotknęła miejsca w którm znajdowała się rana. Ku jej zdziwieniu już jej nie było. Zniknął również ból, oraz krew. Powoli podeszła do tajemniczego czarnowłosego i delikatnie się skłoniła.
- B-Bardzo panu dziękuję - powiedziała lekko drżącym głosem.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyPon Sie 05, 2013 9:54 am

Atsuya nic nie odpowiedział. Nie wiedział, czy może zaufać wampirowi. Ich natura nie jest przyjazna, jednak... zdażają się wyjątki. Postanowił trochę odpuścić. W końcu nieznajomy uleczył ranę Yui. Jednak wciąż był uważny. To, że mężczyzna zarzucił kaptur nie zdziwiło go. Słońce na pewno mu przeszkadzało. Jego uśmiech może i był przyjemny, ale to mogły być pozory. Gdy Yui podeszła do wampira, Atsuya chciał ją zatrzymać, ale powstrzymał się. Może on nie jest zły? - myślał.- Są różni ludzie. To, że należy do takiej rasy nie musi decydować o jego osobowości. Aparycja i charakter to dwie inne cechy. Spróbuję mu zaufać.
- Mimo wszystko dziękuję za to co dla niej zrobiłeś - mówił wskazując na Yui. - Nazywam się Atsuya. Przedstawisz się nam? - zapytał lekko się uśmiechając, co sprawiło, że dało się zauważyć jego dość dziewczęcą aparycję.
Powrót do góry Go down
Noritada

Noritada


Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3955
Join date : 08/07/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyPon Sie 05, 2013 5:33 pm

Czarnowłosy wyczuwał, że anioł się go obawia, cóż ciężko jest zaufać komuś kto od zawsze uważany był za tego złego. Nie lubił czytać w czyichś myślach, ale czasem to było przydatne. Uśmiechnął się nieco wiedząc, że zdobył zaufanie chłopaka. Spojrzał na dziewczynkę i pogładził ją po głowie.
-Nie musisz dziękować- przeniósł wzrok na chłopaka słysząc jego pytanie.
-Noritada...choć to nie jest me prawdziwe imię- sam nie wiedział czemu to powiedział dlatego wolał zmienić temat.
-Jesteś odważny jak na świetlistego, jak pamiętam to anioły zawsze stały z tyłu i słowami oraz wiarą próbowały pomóc- wciągnąłem w nozdrza zapach krwi, który zaczął unosić się w powietrzu, a moje kły od razu zareagowały.
-Coś się dzieje- powiedziałem cicho, ale nie ruszyłem się z miejsca.
Powrót do góry Go down
Game Master

Game Master


Liczba postów : 20
PUNKTY Usera : 3977
Join date : 27/06/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySro Sie 07, 2013 9:04 am

Gdy tajemniczy wampir dotknął głowy Yui ona popatrzyła na niego, a potem uśmiechnęła się. Mimo wszystko według niej czarnowłosy nie był zły, chociaż wyglądał na takiego. Po chwili poczuła ukłucie w płucach. Dopiero teraz przypomniała sobie o inhalatorze. Dziewczynka była chora na astmę. Musiała parę razy dziennie wciągać sztuczne powietrze, a dzisiaj o tym zapomniała. Zaczęła głośno i ciężko oddychać, a potem kasłać.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySob Sie 10, 2013 10:02 am

- W moim życiu doświadczyłem wiele, i wiem, że sama wiara i słowa nie wystarczą. Czasem w chęci pomocy  czyny są leprzym wyjściem - odparł chłopakowi. Na jego następne słowa lekko się rozejrzał. - możesz sprecyzować? - zapytał. Wtedy usłyszał kasłanie i ciężki oddech Yui. Ukucnął obok niej. - Co się dzieje? - zapytał zaniepokojony. Nie odpowiedziała mu przez kaszel, ale Atsuya rozpoznał chorobę. Astma. Jego opiekun za życia chorował na to. - Masz przy sobie inhalator? - zadał pytanie, ale wątpił by tak było. Co mam zrobić? - myślał.
Powrót do góry Go down
Noritada

Noritada


Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3955
Join date : 08/07/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySob Sie 10, 2013 3:01 pm

Spojrzał na dzieciaka i po chwili na anioła. Słyszał jego myśli więc wiedział, że chłopak się martwi. Zastanowił się chwilę zadając sobie pytanie ''czy warto?'' po czym westchnął dość ciężko.
-Zaraz wracam- powiedział po czym rzucił się w dół dachu. Nie bał się, wiedział, że nic mu się nie stanie. Gdy tylko wylądował na ziemi pognał przed siebie używając do tego swoich wampirzych zdolności. Po dosłownie chwili wrócił na dach nawet nie spocony i podał chłopakowi kilka inhalatorów.
-Nie wiedziałem jaki jest potrzebny- powiedział tylko i usiadł obok dziewczynki.
Powrót do góry Go down
Game Master

Game Master


Liczba postów : 20
PUNKTY Usera : 3977
Join date : 27/06/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySob Sie 17, 2013 5:06 pm

Dziewczynka cały czas łapała oddech. Dusiła się. Gdy tylko czarnowłosy przyniósł inhalatory, ona szybko wzięła jeden i przyłożyła go sobie to ust wpuszczając sztuczne powietrze do środka. Powoli się uspokajała. Kaszel ustał, a Yui osunęła się na ziemię. Lekko jej się kręciło w głowie. Gdyby nie chłopak, pewnie niedługo, by się udusiła i umarła, lecz nie umiała wydusić z siebie słowa.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyNie Sie 18, 2013 1:32 pm

Odejście wampira wzbudziło w nim mieszane uczucia. Czyżby uciekł? Jednak widząc go ponownie po krótkiej chwili szybko odwołał tę myśl. Przyniósł Yui inhalatory... Gdy dziewczynka użyła jednego z nich, a jej oddech się wyrównał, Atsuya odetchnął z ulgą. Stanął twarzą ku Noritadzie.
- Jesteś dość prawy jak na wampira... - podsumował. - Raduje mnie, że mogłem spotkać taką osobę jak ty. - dodał z lekkim uśmiechem.
Odwrócił się. Z jego twarzy szybko zniknął uśmiech.
Co to za farsa? - myślał. - Ja, anioł, nie byłem w stanie pomóc tej dziewczynce. Wyręczył mnie w tym.. wampir. Co ze mnie za wysłannik Boga? Haniebne!
Powrót do góry Go down
Noritada

Noritada


Liczba postów : 7
PUNKTY Usera : 3955
Join date : 08/07/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyCzw Sie 22, 2013 11:54 pm

Prychnął i uśmiechnął się kpiąco słysząc jego słowa. Zawsze tak było...ludzie, anioły...wszystkie prawe istoty uważały, że każdy wampir jest zły. Nienawidził tego.
-Czy uważasz iż skoro jestem wampirem to powinienem być zły? No tak, przecież według was świętych istot powinienem kąpać się w ludzkiej krwi i zabijać, czyż nie? Jak wiele tego typu bajek znasz?- jego ton nie był przyjemny, on nigdy...nigdy nie zabijał bezinteresownie, robił to kiedyś, by przeżyć. Słysząc jego myśli zaśmiał się dość dźwięcznie. Usiadł obok dziewczynki i lekko podtrzymał jej plecy aby mogła swobodnie siedzieć, widział, że była słaba.
-Jestem wampirem przez własną głupotę, ale nigdy nie chciałem nim być, nie jestem taki jak inne wampiry...nigdy taki nie byłem i nie będę- rzekł i wziął dziewczynkę na ręce po czym przeniósł ją w cień i oparł o komin, było gorąco, a to nie pomagało w stanie dziecka.
Powrót do góry Go down
Game Master

Game Master


Liczba postów : 20
PUNKTY Usera : 3977
Join date : 27/06/2013

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptyWto Sie 27, 2013 12:04 pm

Yui była bardzo słaba. Czuła się jak piórko na wietrze. Nogi się pod nią uginały. Dlatego, gdy czarnowłosy ją podniósł i oparł o komin w cieniu poczuła się już lepiej. Była zmęczona. Słuchała co obaj mają do powiedzenia. Musiała przyznać rację Noritadzie. Nie uważały, by był złą osobą. Nawet jeśli był wampirem. Nie skrzywdziłby jej. Powoli zamknęła oczy i oparła głowę o komin. Zasnęła.
Powrót do góry Go down
Atsuya

Atsuya


Liczba postów : 59
PUNKTY Usera : 4080
Join date : 05/06/2013
Age : 27

Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem EmptySro Sie 28, 2013 6:01 am

Słowa chłopaka sprawiły, że Atsuya poczuł się lekko zakłopotany. Racja, nie powinien osądzać osób po rasie tak jak nie ocenia się książki po okładce. Wierzch może być byle jaki, inny, albo typowy, ale to wnętrze się liczy.
- Wybacz mi. W życiu spotkałem kilkoro twojej rasy i żaden z nich nie należał do osób prawych. Ale masz rację, nie każdy wampir jest zły. Jesteś na to żywym dowodem, czyż nie? - lekko się uśmiechnął.  
Patrzył jak Noritada przenosi Yui w cień. Atsuya spojrzał w niebo. Słońce powolnie już zachodziło. Już czas by dziewczynka wróciła do domu. Podszedł do niej i delikatnie wziął ją na ręce.
- Czas do domu, mała. - zerknął na wampira. - Dziękuję ci za to co dziś zrobiłeś. Mam nadzieję, że nasze nasze drogi jeszcze kiedyś się skrzyżują - dodał. Parę sekund później z jego łopatek wyrosła para śnierznych skrzydeł. Zamachał nimi i uniósł się. Posłał Noritadzie uśmiech u odleciał.
Nie był pewny, czy lot nad miastem o tej porze jest dobrym pomysłem. Wiele osób mogło go zobaczyć. Ale nie miał wyboru. Chciał jak najszybciej dostarczyć Yui do domu. W trakcie lotu obudził ją jeden raz, by spytać gdzie mieszka. Zaraz po udzieleniu mu odpowiedzi znów zasnęła. Była na prawdę zmęczona.
W kilka minut dolecieli pod jej dom. Posadził ją na ganku i zadzwonił do drzwi. Od razu odleciał. Obejrzał się jeszcze raz, by zobaczyć jak matka wnosi dziewczynkę do domu. Kawałek dalej wylądował na chodniku i schował skrzydła. Wybrał się na spacer.


z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac przed blokiem Empty
PisanieTemat: Re: Plac przed blokiem   Plac przed blokiem Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac przed blokiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Fabuła :: Bloki mieszkalne :: Osiedle Hinkon-
Skocz do: